• Cerrahi Alet Sepeti

  Cerrahi Alet Sepeti

  Punch desen delme modeli ile yapılan ince 2mm delik daha fazla bir geçirgenliği ve buhar penatrasyonunu garanti eder. Düzgün tabanı sayesinde buharlaşmaya olanak sağlar..

 • Uflex Modular Depolama Sistemi

  Uflex Modular Depolama Sistemi

  UFLEX 3 modüler depolama sistemi işlevsellik, dayanıklılık ile tasarlanmıştır. Anodize alüminyumdan üretilen benzersiz bir depolama sistemidir. UFLEX 3 istediğiniz kadar raf ekleyerek daha büyük paketleri saklamanızı sağlar

 • Dijital Barkodlu Dökümantasyon

  Dijital Barkodlu Dökümantasyon

  Sterilizasyon birimlerinde kayıt tutma zorunlu ve çok önemlidir. Kayıtların düzenli tutulması ve saklanması gerekmektedir. Dijital kayıt tutma sistemi manuel kayıt tutmaya göre daha güvenli ve daha düzenlidir. Geriye dönük bilgi akşını hızlandırır.

 • Kısa Süreli Biyolojik İndikatör

  Kısa Süreli Biyolojik İndikatör

  Hızlı Sonuç Veren Biyolojik İndikatör. Gerçek inkübasyon sonuçlarını en hızlı şekilde veren tek biyolojik indikatör.

 • 8.Ulusal Sterilizasyon, Dezenfeksiyon Kongresi

  8.Ulusal Sterilizasyon, Dezenfeksiyon Kongresi

  8.Ulusal Sterilizasyon, Dezenfeksiyon Kongresi Firmamız sponsorluğunda 6-9.Kasım.2013 Tarihlerinde Antalya’da Susesi Kongre Merkezinde yapılacaktır. .

Digital Kayıt SDC

Sterilizasyon biriminde digital kayıt için SDC.

Sterilizasyon Hizmetleri

Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon hizmetleri.

Modüler Depolama

UFLEX 3 modüler depolama sistemi işlevsellik, dayanıklılık ile tasarlanmıştır.

Cerrahi Alet Sepetleri

steril alet setleri ile doğrudan temas önlenir.

Öne Çıkan Ürünler

Yazılım, Ürün ve Çözümlerimiz den Bazıları…

View All

Haber ve Görseller

Önemli Bilgiler

 • SDC ‘Strilization Data Control’

  Sterilizasyon birimlerinde kayıt tutma zorunlu ve çok önemlidir. Kayıtların düzenli tutulması ve saklanması gerekmektedir. Dijital kayıt tutma sistemi manuel kayıt tutmaya göre daha güvenli ve daha düzenlidir. Geriye dönük bilgi akşını hızlandırır.
 • Buhar Kimsayal İndikatör

  ETIGAM buharla sterilizasyon işlemi göstergeleri 121 ° C veya 134 ° C çalışan buhar otoklavlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.
 • Sterilizasyon ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

  TUNA-SA portföyü arasında yer alan diğer önemli bir konu da yataklı tedavi ve ağız diş sağlığı merkezlerinde özellikle ameliyathane ve yoğun bakım ünitelerinde hastane enfeksiyonlarının önlenmesine yönelik Sterilizasyon, Dezenfeksiyon ve Dekontaminasyon hizmetlerinin uygulanmasıdır.
 • UFLEX 3 modüler depolama sistemi

  UFLEX 3 modüler depolama sistemi işlevsellik, dayanıklılık ile tasarlanmıştır. Anodize alüminyumdan üretilen benzersiz bir depolama sistemidir. UFLEX 3 istediğiniz kadar raf ekleyerek daha büyük paketleri saklamanızı sağlar. UFLEX 3 modüler depolama sistemi EURO, DIN standartlarını bir arada depolamanıza olanak sağlar. Dikey destekler anodize alüminyumdan imal edilmiş son derece güçlü, hafif ve hijyeniktir.

İş Ortaklarımız